Magdalena Szajnar

ENDODONCJA

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, dyplom lekarza dentysty uzyskała w 2007 roku. W trakcie studiów pracowała w kołach naukowych przy katedrach Protetyki Stomatologicznej, Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją oraz Periodontologii i Klinicznej Patologii Jamy Ustnej. Stale poszerza swoje kompetencje zawodowe poprzez czynny udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Szczególnie pasjonuje się zagadnieniami z zakresu endodoncji.
Jej umiejętności doceniają nie tylko Pacjenci, którzy uhonorowali Magdalenę Szajnar tytułem Dentysty Roku 2012 woj. małopolskiego w prestiżowym plebiscycie Portalu Dentystycznego, ale również inni lekarze, którzy chętnie kierują do niej Pacjentów ze szczególnie trudnymi przypadkami leczenia endodontycznego.
Do swojej pracy lek. dent. Magdalena Szajnar podchodzi z ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem, a dzięki pogodnemu usposobieniu i dużemu poczuciu humoru zjednuje sobie nawet najbardziej zestresowanych pacjentów, którzy do „swojej doktor Magdy” przychodzą z prawdziwą przyjemnością.