Avatar logo.jpg - Avatar logo.jpg Dentium Clinic

Joanna Trawicka-Kaczor

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

W 2011 roku ukończyła studia na kierunku lekarsko-dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. W trakcie studiów otrzymywała stypendia Rektora Wydziału Lekarskiego z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach za wysokie wyniki w nauce. Staż podyplomowy odbyła w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej w Krakowie.

W latach 2013-2016 odbyła szkolenie specjalizacyjne w Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UKS w Krakowie. W październiku 2016 roku złożyła egzamin specjalizacyjny, uzyskując tytuł specjalisty stomatologii zachowawczej z endodoncją z czwartym wynikiem w Polsce, za wysoki wynik egzaminu specjalizacyjnego otrzymując nagrodę Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie. W latach 2013-2021 prowadziła zajęcia naukowo-dydaktyczne ze studentami w katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją CMUJ w Krakowie.

W pracy wyznacza sobie wysokie standardy, zarówno w procedurach medycznych, jak i w obsłudze Pacjenta. Dobrze odnajduje się w pracy zespołowej z lekarzami specjalizującymi się w takich dziedzinach jak: protetyka, chirurgia, ortodoncja, a także implantologia. Standardem w pracy jest niej planowanie kompleksowego leczenia i wspólna opieka nad Pacjentem. W zespole Dentium Clinic jej rola polega na przygotowaniu endodontycznym Pacjentów kierowanych na leczenie protetyczne czy ortodontyczne oraz leczenie skomplikowanych przypadków endodontycznych.

Członkini Polskiego Towarzystwa Endodontycznego i Europejskiego Stowarzyszenia Endodontycznego oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Duży nacisk kładzie na stałe podnoszenie swoich umiejętności zawodowych.

W pracy wykazuje się dużym zrozumieniem i życzliwością dla pacjentów oraz najwyższą starannością wykonywanych zabiegów.

Stowarzyszenia, do których należy ekspert

Przeczytaj artykuły z poradami ekspertów

Dentium Clinic leczenie zebow pod mikroskopem - Dentium Clinic leczenie zebow pod mikroskopem Dentium Clinic

Celem przyświecającym założycielom kliniki Dentium było rozwiązywanie problemów z uzębieniem Pacjentów, bez względu na ich…

IMG 0284 - IMG 0284 Dentium Clinic

Wystąpienie bólu to bardzo wyraźny sygnał, iż w jamie ustnej pojawiły się niepokojące zmiany. Chociaż…

Dentium 2016 08 11 0008 - Dentium 2016 08 11 0008 Dentium Clinic

Obecna stomatologia dynamicznie rozwija się. Leczenie, które kilka lat temu było niemożliwe lub wiązało się…

średnia ocena
4.7 / 5