Zobacz opinie naszych Pacjentów

Sylwia Pieczara
Sylwia Pieczara
2021-11-08
polecaZweryfikowana
Jestem pacjentką Dentium Clinic od samych początków Kliniki. Traumy wywołane w dzieciństwie wizytami u stomatologów niestety głęboko zakorzeniły się w mojej głowie. Dopiero lekarzom z Dentium Clinic udało się je wymazać. Teraz wizyta u stomatologa jest przyjemnością. Serdecznie polecam dr Macieja Walskiego, który jest niezwykle delikatnym i empatycznym lekarzem a także dr Piotra Janczego. Usuwanie zęba u doktora, trwa zaledwie chwile i jest całkowicie bezbolesne. Poza tym doktor jest cierpliwy, umie wysłuchać pacjenta i sprostać jego oczekiwaniom. W całej Klinice panuje bardzo miła atmosfera i tak jak wspomniałam wcześniej, odwiedzanie tego miejsca jest przyjemnością 🙂 serdecznie polecam powierzenie opieki nad zębami zespołowi z Dentium Clinic.
Asia Sofińska
Asia Sofińska
2021-09-23
polecaZweryfikowana
Zdecydowanie najlepsi z najlepszych!Pełen profesionalizm i troska o pacjenta oraz zaangażowanie i serce jakie wkładają w swoją pracę, to coś co wyróżnia cały personel począwszy od przemiłych Pań z recepcji, przez Panie higienistki, asystentki, aż po wspaniałych lekarzy! Zawsze pomogą, doradzą i co najważniejsze skutecznie i bezboleśnie wyleczą. Serdecznie polecam wszystkim!
Kasia Zajączewska
Kasia Zajączewska
2021-08-03
polecaZweryfikowana
Polecam - pełen profesjonalizm i troska o komfort pacjenta która przełamuje lęki z dzieciństwa 🙂
Grażyna Wielebska
Grażyna Wielebska
2021-04-19
polecaZweryfikowana
Jestem naprawdę zaopiekowana, zarówno przez Panie w rejestracji, jak i Pana doktora Piotra, Panią specjalistę ortodoncji i Panią przeprowadzającą higienizację. Polecam wszystkim oczekującym najwyższego standardu usług.
Anna Paciorek
Anna Paciorek
2020-11-27
polecaZweryfikowana
Serdecznie polecam Dentium Clinic, jestem bardzo zadowolona zarówno z usług stomatologicznych (w tym chirurgii), jak i ortodontycznych.
Gabriela Bołoz
Gabriela Bołoz
2019-08-23
polecaZweryfikowana
Polecam tą klinikę. Ogromny profesjonalizm oraz życzliwość dla klienta. Szczególnie polecam Pana Macieja Walskiego, którego cenie za uczciwość , zaangażowanie , staranność oraz wysokie poczucie estetyki.
Michał Kozela
Michał Kozela
2019-07-12
polecaZweryfikowana
Profesjonalizm w każdym wymiarze, zwłaszcza dr Janczy i dr Walski! Są artystami w swoim fachu! Wielki szacun!
Ya Ulla
Ya Ulla
2019-04-21
polecaZweryfikowana
Bez dwóch zdań najlepszy gabinet dentystyczny w Krakowie! Miła atmosfera, życzliwe podejście do pacjenta a przede wszystkim pełen profesjonalizm w swoim fachu. Kompleksowe leczenie, implanty, wybielanie- efekt bardzo zadowalający. Polecam!
Marcin Migdał
Marcin Migdał
2019-02-13
polecaZweryfikowana
Do kliniki trafiłem z zębem po nieudanym leczeniu, niestety nie udało się go uratować. Doktor Maciej zaproponował implant. Przed zabiegiem byłem przerażony, ale wszystko przebiegło w miłej atmosferze i co najważniejsze bezboleśnie. Godzina na fotelu i po strachu;) Gorąco polecam!
Dorota Goraj
Dorota Goraj
2018-04-19
polecaZweryfikowana
Świetna obsługa! Pani Magda na luzie, bardzo wesoła a przy tym profesjonalna, Pan Piotr bardzo delikatne ( co uważam za perełkę) podejście do pacjenta, przy tym oczywiscie jak najbardziej pełna profeska. Mogę jeszcze dodać ze bardzo lubie panie asystentki i panie na recepcji są kochane 🙂🙂🙂 polecam!!
Milena Kucybala
Milena Kucybala
2022-03-18
Zweryfikowana
Higienizacje u Pani Beaty to mistrzostwo. Zawsze miło i profesjonalne. Ostatnio musiałam usunąć ósemkę i teraz już wiem, że to nic strasznego! Dr Janczy zrobił na miejscu tomografię i bez bólu, szybko pozbył się zęba. Gorąco polecam to miejsce. Są najlepsi!
Eliza Krawczyk
Eliza Krawczyk
2022-02-09
Zweryfikowana
Po zakończonym leczeniu w DentiumClinic mogę polecić każdemu klinikę 🙂 Przez cały okres leczenia miałam do czynienia z najwyższym poziomem usług. Pełen profesjonalizm dr Kurkiewicz oraz dr Janczy. Wspaniałe podejście do pacjenta całego personelu. Ewa K.
Magdalena Zalewska
Magdalena Zalewska
2022-01-27
Zweryfikowana
Miejsce dla dentofobów!! Kunszt, zaangażowanie i takt dr Janczy na piątkę z plusem. Nie bolało, a strach przed usunięciem korzenia po ekstrakcji zęba miał baaaaardzo wielkie oczy... Asystentka lekarza - pełen profesjonalizm! Obsługa recepcji - wysoki poziom wykonywanej pracy! DZIĘKUJĘ!!
Stanislawa rymarczyk
Stanislawa rymarczyk
2021-12-24
Zweryfikowana
Profesjonalnie z sercem podeszli do mojego problemu nikt nie chciał się podjąć leczenia tam znalazłam pomoc i jestem mega zadowolona dziekuje doktorowi Maciejowi Wolskiemu oraz doktorowi Piotrowi dziekuje
Kamila Strzemecka
Kamila Strzemecka
2021-01-31
Zweryfikowana
Zdecydowanie polecam Dentium Clinic. Myślę, że po raz pierwszy trafiłam na klinikę, w której wszystko w końcu się dopina tak, by można było poczuć się komfortowo. Zaczynając od recepcji i systemu rejestracji, po skomputeryzowaną bazę danych, która jest dostępna u lekarza w gabinecie poprzez profesjonalizm pracowników a kończąc na tym, że nie trzeba biegać po Krakowie, by zrobić RTG - można je zrobić na miejscu.