1. Home
  2. /
  3. Cennik

Cennik dentysta Kraków

Rozpoczynając program leczenia w naszej klinice pacjent otrzymuje szczegółowy plan wszystkich zabiegów. Całość podzielona na etapy, oparta o profesjonalnie przygotowany harmonogram oraz sugestie profesjonalistów, dotyczące możliwych do zastosowania metod.

Dzięki takiemu podejściu pacjent może od razu poznać przybliżony koszt leczenia i po konsultacji z lekarzem dobrać najbardziej optymalne dla siebie rozwiązanie.

Aktualny Cennik Dentium Clinic  jest dostępny w recepcji oraz w naszych gabinetach. Ze względu na złożoność leczenia stomatologicznego oraz mnogość różnych rozwiązań które możemy Państwu zaproponować najlepszym sposobem na precyzyjną informację odnośnie  leczenia i jego kosztu jest wizyta konsultacyjna u jednego z naszych specjalistów.
Pracownicy recepcji Dentium Clinic są szkoleni w zakresie profesjonalnej obsługi pacjenta i posiadają niezbędną wiedzę na temat wykonywanych w Naszej Klinice zabiegów. Pozwoli to skierować Państwa na wizytę do odpowiedniego specjalisty.

Poniżej prezentujemy przykładowe ceny spośród szerokiej oferty stomatologicznej Dentium Clinic.

Konsultacja lekarska

Każde leczenie zawsze rozpoczynamy od wizyty konsultacyjnej, podczas której lekarz może dokładnie zapoznać się z Twoim problemem. Przeprowadzamy wtedy kompleksową diagnostykę, dzięki czemu możemy bez przeszkód ocenić stan zdrowia jamy ustnej. Na tej podstawie zostanie Ci przedstawiony wstępny plan leczenia i kosztorys, przez co cała terapia staje się w pełni przewidywalna.

Implanty

od 3 500 zł

od 6 500 zł

Alternatywa

Proteza na implantach
(cena bez implantów)

od 5 000 zł

Utrata nawet jednego zęba to problem, który wymaga szybkiej i zdecydowanej reakcji. W takiej sytuacji zaleca się zastosowanie implantów, czyli małych tytanowych śrubek umieszczanych w miejsca po utraconych korzeniach. Za ich sprawą możliwe jest przywrócenie pełnej funkcjonalności jamy ustnej, którą będziesz mógł cieszyć się przez długie lata. W Dentium korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych rozwiązań, dzięki czemu leczenie implantologiczne w naszej klinice kończy się sukcesem w niemal 100% przypadków.

Protezy

2 500 zł

Alternatywa

Proteza na implantach
(cena bez implantów)

od 5 000 zł

Pojawienie się większych braków zębowych wymaga zastosowania protez, które pozwalają odbudować nawet całe łuki zębowe. Obok tradycyjny rozwiązań ruchomych wykorzystujemy nowoczesne rekonstrukcje mocowane na implantach, dzięki czemu możliwe jest przywrócenie pełnej funkcjonalności jamy ustnej. W naszej klinice odbudowujemy również całe łuki zębowe wyjątkową metodą all-on-4®, za sprawą której w niezwykle krótkim czasie można cieszyć się pięknym i pełnym uśmiechem.

 

Umów się na konsultację
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.
Podaj Swój numer telefonu, abyśmy mogli zadzwonić:
Jeśli podasz nam Swój adres e-mail, najpierw do Ciebie napiszemy.

 

Korony i mosty

Do odbudowy pojedynczego zęba najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest korona protetyczna. W takiej sytuacji mocowana jest ona do implantu. Świetnie też sprawdza się w przypadku konieczności odbudowy złamanego zęba. Przy pojedynczej luce alternatywnym rozwiązaniem jest most protetyczny, który jednak przede wszystkim sprawdza się przy kilku brakach zębowych. Odbudowa ta może być zamocowana na wcześniej oszlifowanych zębach lub implantach. Rekonstrukcje te pozwalają przywrócić piękny i pełny uśmiech, którym można cieszyć się przez długie lata.

Stomatologia estetyczna

Alternatywa

od 1 300 zł

Współcześnie piękny uśmiech jest niemalże na wagę złota. Nic więc dziwnego, że zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej cieszą się coraz większą popularnością. Pacjenci najczęściej decydują się na zabieg wybielania pozwalający uzyskać efekt bielszych zębów, który w Dentium wykonujemy metodą gabinetową lub nakładkową. Świetnym rozwiązaniem są również licówki, czyli cienkie płatki wykonane z porcelany lub kompozytu, mocowane do powierzchni zębów, przez co można odmienić ich kolor, kształt czy długość.

Stomatologia zachowawcza

Najczęstszym problemem, z jakim Pacjenci udają się do profesjonalnej kliniki dentystycznej, jest próchnica. Należy wtedy wykonać zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, które polegają na oczyszczeniu chorych tkanek, a następnie wypełnieniu powstałych ubytków za pomocą wypełnień. W Dentium stosujemy estetyczne wypełnienia światłoutwardzalne, Empress, G-aenial lub inlay/onlay. W ten sposób możemy w pełni spełnić oczekiwania wszystkich Pacjentów i uzyskać efekty, jakich pragnęli. Cena leczenia obejmuje znieczulenie nasiękowe lub przewodowe.

Umów się na konsultację
Wypełnij i wyślij poniższy formularz.
Skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia dogodnego terminu wizyty.
Podaj Swój numer telefonu, abyśmy mogli zadzwonić:
Jeśli podasz nam Swój adres e-mail, najpierw do Ciebie napiszemy.

Chirurgia stomatologiczna

W ramach tej dziedziny stomatologicznej wykonywanych jest wiele zabiegów, które pozwalają przywrócić odpowiednie warunki w jamie ustnej. Ich przeprowadzenie okazuje się bardzo często niezbędne przed wszczepienie implantów czy przed rozpoczęciem terapii ortodontycznej. Zabiegi przeprowadzane w Dentium są w pełni komfortowe, w czym ogromna zasługa stosowanych przez nas skutecznych znieczuleń. W naszej klinice istnieje również możliwość skorzystania z narkozy, która wprowadza w stan głębokiego snu, przez co całkowicie zniesiony zostaje ból. Cena leczenia obejmuje znieczulenie nasiękowe lub przewodowe.

Profilaktyka

Za sprawą odpowiedniej higieny jamy ustnej pięknym i zdrowym uśmiechem można cieszyć się przez długie lata. Należy jednak pamiętać, że profilaktyka nie ogranicza się wyłącznie do czynności wykonywanych w domu, takich jak szczotkowanie czy nitkowanie. Konieczne jest również regularne odwiedzanie gabinetu stomatologicznego, gdzie przeprowadzana zostanie profesjonalna higienizacja jamy ustnej. Pozwalają one skutecznie pozbyć się szkodliwych osadów i kamienia nazębnego, a także wzmocnić uzębienie, dzięki czemu można zapobiec pojawieniu się przykrych dolegliwości w przyszłości.

Pozostałe ceny usług dostępne w siedzibie Kliniki lub pod numerem +48 888 60 50 40.

* w cenie znieczulenie nasiękowe lub przewodowe przy stomatologii zachowawczej, leczeniu kanałowym i chirurgii stomatologicznej.

 

WSPIERAMY

Zadzwoń teraz: +48 888 60 50 40