Dentium Clinic to miejsce, które powstało z prawdziwej pasji i ogromnej dawki empatii. Pacjent poczuje się u nas, że jest najważniejszy. Ma na to wpływ zaangażowanie i doświadczenie lekarzy oraz najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny.
Z pacjentami chcemy budować niezwykłą więź, która przekona ich do tego miejsca oraz pozwoli zwalczyć stereotyp myślenia o nieprzyjemnych wizytach u dentysty. Dlatego też stawiamy na łatwy kontakt. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania związane z naszą kliniką i procesem leczenia.

Zachęcamy do rozmów podczas wizyt w naszej klinice. Pozostajemy także do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 888 60 50 40 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00.
Można się z nami również skontaktować drogą elektroniczną wysyłając wiadomość na adres rejestracja@dentiumclinic.pl

Zobacz historię leczenia naszej Pacjentki w Dentium Clinic

Pani Małgorzata trafiła do Dentium Clinic, ponieważ marzyła o pięknym, zdrowym uśmiechu. W naszym gabinecie po wysłuchaniu oczekiwań Pacjentki, przeprowadziliśmy kompleksową diagnostykę i wykonaliśmy leczenie innowacyjną metodą „All-on-4”, dzięki której Pani Małgorzata już w dni zabiegu mogła wyjść z gabinetu z uśmiechem o jakim marzyła. Poznajcie historię naszej przesympatycznej Pacjentki, z której dowiecie się, jak ocenia leczenie oraz posłuchacie wypowiedzi naszych ekspertów dotyczących możliwości leczenia.