Każdy marzy o śnieżno-białym uśmiechu, jednak codzienne spożywanie herbaty, kawy, wina czy też różnego typu produktów o zauważalnej barwie czy też palenie papierosów odbija piętno na odcieniu naszego uzębienia. Standardowa higiena jamy ustnej pozwala wyeliminować część nabytych przebarwień, jednak by pozbyć się tych głębokich konieczna jest pomoc dentystyczna. Dzięki rozwojowi technologii, przywrócenie zębom bieli jest obecnie w zasięgu niemalże każdego.

Podczas procesu wybielania zębów stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezbolesne metody, dające gwarancję skuteczności. Po wcześniejszych konsultacjach dobieramy te, najodpowiedniejsze dla konkretnej osoby, jego stanu uzębienia i poziomu przebarwień, dzięki czemu możemy podarować naszym pacjentom pełen komfort i długotrwały efekt.

Jedną ze stosowanych przez nas metod jest wybielanie przy użyciu lampy Beyond, dającej najskuteczniejsze efekty w tej dziedzinie stomatologii. Sam proces jest niezwykle prosty i przyjazny dla klienta. Nie powoduje uszkodzeń szkliwa i nie zwiększa wrażliwości zębów. Niwelowanie przebarwień opiera się o reakcje fotochemiczne uzyskane dzięki aktywowaniu promieniami niebieskiego światła specjalnego żelu, nakładanego na powierzchnię zębów. Zabieg trwa zaledwie 45 minut, a przy odpowiedniej profilaktyce pozwala cieszyć się efektem przez długi czas.