Maciej Walski

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA | STOMATOLOGIA ESTETYCZNA | PROTETYKA

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Już od początku stażu podyplomowego poszerza praktyczną i teoretyczną wiedzę, pracując pod okiem wybitnych specjalistów z dziedzin stomatologii zachowawczej i chirurgii.

Doświadczenie zdobywał w wielu renomowanych placówkach prywatnych jak i państwowych.Swoją wiedzę ciągle rozwija uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach. Wśród jego zainteresowań zawodowych można wymienić stomatologię zachowawczą oraz chirurgię z implantologią. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

W pracy charakteryzuje go niebywały poziom empatii oraz wysoka dbałość o szczegóły, estetykę i dokładność w wykonywanych zabiegach. Jest lekarzem od „trudnych przypadków“ i jak sam o sobie mówi : „leczy swoich pacjentów tak, jak sam chciałby być leczony“. Ma również bardzo dobry kontakt z najmłodszymi pacjentami.

W naszej klinice głównie zajmuje się endodncją mikroskopową , stomatologią estetyczną oraz chirurgią.

Tworząc z przyjaciółmi placówkę Dentium Clinic wyznaczył sobie za cel stworzenie dla swoich pacjentów miejsca, które nie będzie kojarzyło się z bólem i cierpieniem, a jedynie takiego, które pozwoli każdego dnia uzyskiwać piękny, biały i szeroki uśmiech na ich twarzach.

W wolnych chwilach entuzjasta tenisa ziemnego, wycieczek rowerowych i spotkań z przyjaciółmi.